Sākums
Aktualitātes
Bībele
Svētdarbības
Draudzes dzīve
Draudzes avīze
Dievnams
Sadraudzība
Fotogalerija
Aizlūgumi
Ziedojumi
Saites


 Aptaujas
Vai bieži apmeklējat baznīcu?
katru nedēļu
aptuveni reizi mēnesī
dažas reizes gadā
tikai īpašās reizēs
  rezultāti » 


"Nācie pie Manis visi, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt.”
(Mt. 11/28)


JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA!
Jūs esat pasaules gaišums; pilsēta, kas stāv kalnā, nevar būt apslēpta,”- tā par saviem ļaudīm saka Jēzus (Mat. 5:14). Vai zināt kurā Latvijas pilsētā iebraucot, jau no tālienes var ieraudzīt skaisto, balto baznīcas torni? Tā ir Priekule un Priekules Ev. luteriskā baznīca.

Dievs parādījis milzīgu brīnumu Savā žēlastībā Pats atjaunojot mūsu dievnamu, kas Otrā Pasaules kara laikā bija pārvērsts drupās. No 1993. līdz 1998.g. ar draudzes locekļu, pilsētas iedzīvotāju un sponsoru palīdzību, caur Dieva žēlastību tika atjaunots dievnams, un interjers izveidots kā Rīgas amatniecības skolas 1.Sakrālās mākslas nodaļas studentu  diplomdarbs.

2005.g. saņemtais valsts finansējums palīdzēja noslēgt baznīcas rekonstrukciju ar kāpņu un skatu laukuma izveidošanu tornī.         

Mūsu draudzē uz 2013.gada 1.janvāri ir 181 reģistrēts draudzes loceklis, mācītājs Kārlis Puķītis, draudzes priekšnieks Mārtiņš Cukurs. Darbojas arī koris, svētdienas skola un diakonija. Pēc 2012.gada draudzes statistikas datiem, mūsu svētdienas dievkalpojumos vidēji piedalās 48 dievlūdzēji.

Mūsu baznīcā Priekulē katru otrdienas un ceturtdienas rītu plkst. 8.30 ikviens tiek aicināts uz rīta svētbrīdi. Trešdienās 13:30 notiek svētbrīdis Priekules slimnīcas kapelā.

Draudzes nams, kas ilgus gadus kalpoja kā dievnams, tagad dod iespēju veidot jaunas aktivitātes. No 2004. februāra draudze atbalsta AA (Anonīmo Alkoholiķu) un Al –Anon (Alkoholiķu tuvinieku) sapulces, atvēlot telpas katru otrdienu plkst. 18.00.

Ja vēlaties pievienoties mūsu draudzei, kristīt savu bērnu, laulāties, vai arī kristīgi izvadīt kādu savu piederīgo, apmeklējiet sadaļu "SVĒTDARBĪBAS".
Kontaktu forma
* Vārds:
Tavs komentārs:
Vārds:*
E-pasts:
aplūkot atsauksmes (1)
 Draudzes mācītājs


Kārlis Puķītis
Priekules, Vaiņodes, Bunkas un Embūtes draudžu mācītājs
Mob.26576197

priekules@lelb.lv

 Draudzes priekšnieks
Mārtiņš Cukurs
Priekules draudzes priekšnieks
Mob. 26534381
martinscukurs@inbox.lv

Meklēšana
Copyright © 2007; Created by MB Studija »